اخبارمیراث فرهنگی و آثار تاریخیهمه

برنامه ی جذاب “صبح اصفهان” در شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات

خوشبختانه با هماهنگی این انجمن دست اندرکاران برنامه ی صبحگاهی “صبح اصفهان” برای تصویر برداری و ساخت مستند به شهر ابوزیدآباد تشریف آوردند. این برنامه ی زیبا صبح ها از ساعت ۷ الی ۸:۳۰  از شبکه ی اصفهان پخش می شود.

صبح اصفهان ، برنامه ای صبحگاهی است که در قالب یک برنامه زنده به صورت گفتگو محور با در نظر گرفتن مواردی چون نشاط صبحگاهی واطلاع رسانی در حوزه های مختلف انتظامی، هنری، خدماتی، اب وهواو اداب ورسوم به صورت زنده به بینند گان این شبکه تقدیم می شود این برنامه اجتماعی که به مدت حدود دو ساعت به طول می انجامد از بخشهای متنوعی همچون ورزش صبحگاهی، سفر به شهرستانها، در شهر چه خبر، نگاهی به مطبوعات، صبح اصفهان،اشپزی ونکات پزشکی وسلامت و….تشکیل شده است.درکل این برنامه به مسائل اجتماعی و فرهنگی می پردازد و بصورت زنده و در لابلای آن آیتم های ضبط شده از شهر و منطقه ی مورد نظر پخش می شود .

این برنامه به دلیل ترکیب برنامه ی زنده و آیتم های ضبط شده، از جذابیت بالایی برخوردار است و بصورت آیتم های ۴ دقیقه ی ضبط شده و هرروز تقریبا سه آیتم و در طول هفته پخش می شود.

 برنامه ضبط شده در ابوزیدآباد هفته ی آینده و از یکشنبه ۱۴ آبان تاپنج شنبه ۱۸ آبان و از ساعت ۷تا ۸:۳۰ و بصورت آیتم هایی در طول برنامه پخش خواهد شد.

در این برنامه سعی شده کلیتی از شهر ابوزیآباد ضبط شود که امیدواریم مورد رضایت بینندگان قرار گیرد.

از دست اندر کاران این برنامه آقایان رحیمی، مزرعه، میرپویا و محققیان که در این مدت بصورت فشرده و دلسوزانه کارکردند نهایت تشکر را داریم و امیدواریم. ضمنا از آقایان محمد رضا فرهادی و حسین خسروی هم که بیشترین همکاری را با ما داشتند و مسئول سفره خانه ی سنتی قصر کهن قدردانی میکنیم.

جهت مشارکت در حفظ محیط زیست و حمایت نقدی از برنامه های انجمن اینجا کلیک کنید.

مسیب صدری

مسیب صدری-کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات- مدیر انجمن

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

 1. سلام .خدا خیرتون بده .چگونه تونستید با سیمای اصفهان اینگونه تعامل داشته باشید ؟و نحوه حضور مستند سازان و تصویر برداران به چه نحویه ؟.به عبارتی میخوام بپرسم رابط شما با سیمای اصفهان کیه ؟چون چند وقتیه از تی وی هر چند وقت یکبار تصاویری از دیارمون میبینیم . البته ناگفته نمونه که با دیدن اینگونه تصاویر بسیار بسیار خوشحال میشیم . بازم ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   اول یه سری هماهنگی هایی انجام دادیم و بعد هم سعی کردیم آیتم ها رو اینجا برنامه ریزی شده و هماهنگ شده داشته باشیم
   یعنی بیشاز اینکه رابط مهم باشه جور بودن مقدمات مهمه..
   ضمنا ما برای همه روستا ها و شهر ابوزیداباد برنامه ریزی کردیم ولی امکاناتمون بیش از این اجازه نمیده.
   ارادتمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا