اخبارعمومیمحیط زیست انسانیمیراث فرهنگی و آثار تاریخیهمه

برگزاری جشنواره نقاشی بمناسبت روز هوای پاک در ابوزیدآباد

ه مناسبت روز هوای پاک،مسابقه نقاشی با شعار”نقش من در حفظ هوای پاک” و با هدف توجه و مراقبت از محیط زیست و جلوگیری از آلودگی هوا با حضور جمعی از دانش آموزان مدارس ابوزیدآباد در کاروانسرای عباسی این شهر برگزار گردید.
در این مسابقه تعداد ۸۰ نفر از دانش آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه حضور داشتند و تفکرات و اندوخته های ذهنی خود در مورد پاکی هوا را بر روی کاغذ ترسیم کردند.
ر این جشنواره،دانش آموزان با کشیدن نقاشی های زیبا و جالب خود با موضوع هوای پاک و با نوشتن شعار هوای پاک حق ماست و ما هوای پاک می خواهیم حرف های دل و خواسته ها وآرزوهایشان برای داشتن هوای پاک به تصویر کشیدند.

در پایان این رقابت از هشت نفر از شرکت کنندگان با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد و به همه شرکت کنندگان هدایای به رسم یادبود اهدا گردید.

این جشنواره به همت انجمن حامیان محیط زیست ابوزیدآباد و با همکاری شهرداری،بخشداری،نمایندگی آموزش و پرورش بخش کویرات،اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان آران وبیدگل،پایگاه حفاظتی میراث فرهنگی ابوزیدآباد و مجموعه گردشگری ابروزگشت در کاروانسرای عباسی این شهر برگزار گردید.

در حاشیه این جشنواره،این انجمن و مجموعه گردشگری ابروزگشت،نشستی را با حضور شهردار ابوزیدآباد و رئیس اداره حفاظت محیط زیست در راستای همفکری در موضوعات محیط زیست و گردشگری برگزار نمودند.

اسامی برگزیدگان مسابقه نقاشی هوای پاک:

الف) مدرسه حضرت معصومه (س): (پایه ششم)

ملیکا فیضی

زینب سادات حسینی

فائزه فرهادی

ب) مدرسه شهدای ابوزیدآباد: (پایه هفتم)

مرضیه سادات قهاری

محدثه فدوی

الهه نخودی

ج)دبیرستان توسعه دانش:

فاطمه کچویی

فاطمه محمدپور

فاطمه اختری

گزارش تصویری:

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد

مسیب صدری

مسیب صدری-کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات- مدیر انجمن

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

 1. آقای صدری با سلام و آرزوی توفیق
  انجمن حافظان محیط زیست و گردشگری شهرستان آران و بیدگل در راستای اهداف زیست محیطی با توجه به برگزاری همایش سه روزه حافظان محیط زیست در شهرستان و سخنرانی و درخواست آقای نقدی شهردار ابوزیدآباد در مورد دفن زباله های شهرستان های کاشان و آران و بیدگل و پیگری آن اعلام همکاری دارد. ان شاالله بتوانیم با همکاری و مساعدت اداره ی محیط زیست شهرستان و سایر ادارات ذیربط بتوانیم در رفع این مشکل زیست محیطی کمکی کرده باشیم.

  1. سلام
   علیرغم پیگیری مجدانه ما و اداره حفاظت محیط زیست آران و بیدگل در این خصوص، متاسفانه گام های ناچیزی از طرف متولیان امر برداشته شده است. انشاءالله با همکاری هم بتوانیم گام ارزشمندی در این خصوص برداریم.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا