اخبارعمومیهمه

برگزاری مسابقه ی نقاشی به مناسبت هفته ی هوای پاک

همانظوری که می دانید هفته ای که در حال سپری کردن آن هستیم هفته ی هوای پاک است و این انجمن همانطوریکه قبلا اطلاع رسانی کرده بود برنامه هایی را اجرا میکند.

باتوجه به اهمیت کار فرهنگی در خصوص حفط محیط زیست برنامه های آموزی و فرهنگی در اولیت قرار درد و اولین برنامه  این انجمنبرگزاری مسابقه ی نقاشی بود که در خلال آن آموزش های از جمله انواع آلودگی هوا و آلاینده ها و همچنین چگونگی پیشگیری از برخی آلودگی ها و راه حل های برای رفع برخی از معضلات  ارائه شد. در این مسابقات که در رده های سنی خردسالال، کودکان و نوجوانان برگزار شد حدود ۲۰۰ نفر شرکت داشند و در سه مکان برگزار شد. برنامه ی اول در مسجد خواجه ابوزیدآباد، برنامه ی دوم در مسجد امام خمینی شهر ابوزیداباد و با همکاری حوزه ی مقاومت بسیج امام حسین و برنامه ی سوم در پایگاه شهدای محمداباد. در این مسابقات که  با همکاری اداره ی حفاظت محیط زیست شهرستان آران و بیدگل برگزار شد توجه به امتیاز هر نفر به همه ی آنها جوایز متفاوتی اهدا شد.

در پایان از کلیه ی دوستانی که در محل برگزاری این مسابقات با ما همکاری داشتند  و همچنین آقای عربزاده(مسئول روابط عمومی و آموزش اداره حفاظت محیط زیست آران و بیگل)  و آقای عربیان (خبرنگار و مسئول دفتر خبری آران و بیدگل) نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

امیدواریم با آگاه سازی و فرهنگ سازی در کودکان و نوجوان در سال های آتی شاهد پیشگیری از تخریب ها و بهبود شاخص های زیست محیطی در سطح شهرستان باشیم.

در آخر از کلیه طبیعت دوستان و دوست داران محیط زیست کشور خصوصا این منطقه ی ارزشمند درخواست دارم که با حمایت نقدی و غیر نقدی از این انجمن ما را در ادامه ی فعالیتهایمان یاری رسانید. در این خصوص دوستانی که مایل به شرکت در این برنامه ها هستند می توانند از طریق کانالهای ارتباطی تعریف شده در این وب سایت با ما ارتباط برقرار کنند. ضمنا خیرین و حامیان محیط زیست می توانند کمک های نقدی خود را در بخش “مشارکت در حفظ محیط زیست”(اینجا کلیک کنید) واریز نمایند.

گزارش تصویری:

IMG_2445

نقاشی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

هفته ی هوای پاک

مسیب صدری

مسیب صدری-کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات- مدیر انجمن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا