اخبارحیات وحشعمومیمحیط زیست طبیعیمیراث فرهنگی و آثار تاریخیهمه

سفرنامه میهمان پایتخت گویش های کهن ایران

مستند “سفرنامه” مدتی پیش میهمان بخش کویرات آران و بیدگل بود. این برنامه با میزبانی انجمن حامیان ابوزیداباد انجام شد و احتمالا در سه قسمت پخش خواهد شد. بخش اول میراث فرهنگی و آثار تاریخی بخش کویرات و شهر ابوزیداباد، بخش دوم مربوط به محیط زیست منطقه و بخش سوم هم مربوط به کشاورزی و دامپروری می باشد. قسمت اول این برنامه تلوزیونی امروز هفتم مهرماه پخش شد و قسمت های بعدی در هفته های آینده در شبکه ی استان اصفهان پخش خواهد شد.

هدف انجمن از تدارک این برنامه معرفی میراث طبیعی و فرهنگی بخش کویرات و شهر ابوزیداباد، خصوصا پتانسیلهای زیست محیطی منطقه بود.در طی این مستند توانستیم تعدادی از آثار تاریخی ، صنایع دستی ، فرهنگ و همچنین پتانسیل های زیست محیطی منطقه را به تصویر بکشیم.

این انجمن از طرف تمامی مردم بخش کویرات و شهر ابوزیدآباد از آقایان مهردادنیا، محمدی، و فیاضی که به ترتیب کارگردان، فیلم بردار و مجری این مستند بودند و در این مدت زحمات زیادی کشیدند نهایت تشکر را دارد. امیدوارم در این مدت میزبان خوبی برای این عزیزان بوده باشیم.

در پایان از کارکنان اداره ی حفاظت محیط زیست شهرستان، صدا و سیمای استان اصفهان(واحد تولید)،و اعضای انجمن که ما را در این مدت  یاری رساندند تشکر می کنیم. یقینا بدون حضور تک تک این عزیزان نمی توانستیم کار را به خوبی انجام دهیم.

 

مسیب صدری

مسیب صدری-کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات- مدیر انجمن

نوشته های مشابه

‫۱۴ دیدگاه ها

 1. سلام .واقعاًدستتون درد نکنه مگه اینکه شما تلاش کنید تا ابوزیداباد و منطقه را به استان و ایران بشناسانید .قسمت اول سفرنامه را دیدم خیلی برام جالب بود .به این راه ادامه بدید . واقعاً اگه بتونید برنامه های دیگری راجع به ابوزیداباد و حومه تهیه بشه عالی میشه …..به امید موفقیت روزافزونتان.

  1. سلام دوست عزیز
   جمعه های بعدی ساعت۱۲ پخش خواهد شد و پنجشنبه ی بعدیش(ساعت۸:۳۰) تکرار میشه.قسمت بعدی محیط زیست و آخری کشاورزیه.
   موفق باشید

  1. سلام دوست گرامی
   “برنامه تلوزیونی برای معرفی روستاهای بخش کویرات”
   هنوز قطعی نشده ولی مقدماتش انجام شده است. انشاء الله در همین ماه بخشی از اون اجرایی میشه
   ممنون.

 2. ممنون ازگزارش هایی که برای روستای محمدآبادتهیه می نماییدودررسانه هاپخش می شودامیدواریم باهمکاری شما شاهدسربلندی وپیشرفت روستای عزیزمان محمدآبادشویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا