عضویت در انجمن

با سلام خدمت دوستان گرامی

انجمن حامیان محیط زیست ابوزیداباد یک تشکل مردمی بوده که کمک مالی و حتی غیر مالی تعریف شده ای برای آن در ارگانهای دولتی و خصوصی وجود ندارد. البته اجازه ی دریافت یک سری هدیه ها و کمک های نقدی در این خصوص داده شده است.

ما یک سری اقدامات و فعالیت هایی را در دستور کار خود قرار داده ایم که بیشتر منابع آنها از وجوه دریافتی از اعضا تامین خواهد شد. اقدامات و فعالیت های موسسه عبارتند از:

الف) اقدامات فرهنگی و آموزشی(مراسمات زیست محیطی، آموزش در مدارس، ویژه برنامه ها، جشنواره های نقاشی، مسابقات، چاپ پوستر و بروشور، آموزش همگانی، مراسم پاکسازی، درختکاری، کوهپیمایی و ….)

ب)اقدامات عمرانی و اجرایی(ساخت ،ترمیم و لوله گذاری آبشخور، تهییه علوفه، پاکسازی چشمه ها و کاشت درخت در اطراف چشمه ها،پیگیری و اقداماتی در خصوص چالش های زیست محیطی شهرستان نظیر چاله زباله،کوره های فخاری ، همکاری با اداره ی حفاظت محیط زیست و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و…)

ج)فعالیت های علمی و تحقیقاتی(شناسایی گونه ها و زیستگاههای موجود در منطقه، شناسایی و مستند سازی آثار تاریخی منطقه و..)

مدارک لازم برای عضویت :

۱- فتوکپی شناسنامه و کارت ملی

۲- دو عدد عکس ۴*۳

۳-تکمیل فرم عضویت(ارسال مشخصات و شماره فیش در همین فروم).

ما برای تحقق اهدافمان در دو گروه عضو گیری می کنیم:

عضویت فعال: این دسته از اعضا بصورت فعال در زمینه ی برنامه ریزی ،فکری و مشورتی و یا در زمینه ی عملی و اجرایی مشارکت دارند.

این اعضا برای شرکت در درنامه های آموزشی،ورزشی و تفریحی در اولویت قرار دارند و یک سری پوستر، لوح فشرده ، کتاب و… را دریافت خواهند کرد. ما سعی میکنیم محصولاتی رو با تخفیف به آین اعضا فراهم کنیم. یک برنامه ای هم برای دانشجویان و علاقمندان به کار علمی در نظر داریم که با حمایت شما و مسئولان انشاءالله در آینده ی نزدیک اجرا خواهیم کرد. ما سعی سعی میکنیم هم بستر های لازم برای فعالیتشان را فراهم کنیم و هم امتیازات بیشتری را برایشان فراهم کنیم.

عضویت عادی: این دسته از اعضا، کودکان و دانش آموزان و همیاران محیط زیست مدارس هستند و در فراخوان های گروهی نیز امکان حضور دارند.

اگر سوال دیگه ای بود بفرمایید تا برای تکمیل این صفحه، در صورت نیاز در همین صفحه پاسخ دهیم و یا برایتان ایمیل کنیم.

با تشکر فراوان

‫۱۷ دیدگاه ها

1. با سلام
      منظورتون اینه که تمایل دارید عضو انجمن بشید؟
      با توجه به مصوبه ی مجمع عمومی انجمن که اخیراً برگزار شده نحوه ی عضویت به دو دسته ی فعال و عادی تقسیم شده است.
      با تشکر

1. من همیشه در زندگی به دنبال هدفی برتر و نوین بوده ام به همین دلیل حمایت از زمین و کمک به حفظ محیط زیست را انتخاب کرده ام و دوست دارم در این راستا تمام توان خود را به کار گیرم.با تشکر لز شما دوستان که در انجام این ماموریت بزرگ قدم بر میدارید.

1. سلام دوست عزیز
      مشخصات و علاقمندی هاتون رو برامون بفرستید خیلی خوشحال میشیم با ما همکاری کنید.
      فرم عضویت رو به زودی در همین صفحه قرار خواهیم داد
      با تشکر

2. سلام
    خسته نباشید
    من یه آران وبیدگلیم ولی همیشه آرزو داشتم که منطقه ی سفیدآب ویخاب رو از نزدیک ببینم! ولی همیشه هم با افسوس مواجه شد….
    آیا امکانش هست که با وجود اینکه درتهران زندگی میکنم توی یه زمان خاصی فرصت بازدید رو داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟

1. سلام دوست گرامی
      شما همیشه می تونید از منطقه یخاب بازدید کنید ولی برای بازدید از سفیدآب باید هماهنگی با پارک ملی انجام بشه.
      ولی اگه می خواهید با اعضای انجمن این بازدید رو انجام بدید دهه ی دوم و سوم اسفند با ما در ارتباط باشید از طریق همین وبسایت تا تدارک سفر رو ببینیم.
      بازهم به وبسایت ما سر بزنید
      موفق باشید

3. درود برشما . من درخواست عضویت فعال دارم و میتونم در این زمینه در حد امکان همکاری کنم . لطفا راهنمایی کنید . مچکرم

1. با سلام مشخصات و علاقمندیتون رو به شماره تلگرامی
      ۰۹۱۳۶۴۳۵۵۱۰
      ارسال و در کانال ما عضو بشید تا در جریان برنامه ها قرار بگیرید
      ما از حضور شما در برنامه ها خیلی خیلی خوشحال می شویم
      با تشکر

پاسخ دادن به حسن لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا