برگزاری جشنواره نقاشی بمناسبت روز هوای پاک در ابوزیدآباد

ه مناسبت روز هوای پاک،مسابقه نقاشی با شعار”نقش من در حفظ هوای پاک” و با هدف توجه و مراقبت از محیط زیست و جلوگیری از آلودگی هوا با حضور جمعی از دانش آموزان مدارس ابوزیدآباد در کاروانسرای عباسی این شهر برگزار گردید.
در این مسابقه تعداد ۸۰ نفر از دانش آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه حضور داشتند و تفکرات و اندوخته های ذهنی خود در مورد پاکی هوا را بر روی کاغذ ترسیم کردند.
ر این جشنواره،دانش آموزان با کشیدن نقاشی های زیبا و جالب خود با موضوع هوای پاک و با نوشتن شعار هوای پاک حق ماست و ما هوای پاک می خواهیم حرف های دل و خواسته ها وآرزوهایشان برای داشتن هوای پاک به تصویر کشیدند.

در پایان این رقابت از هشت نفر از شرکت کنندگان با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد و به همه شرکت کنندگان هدایای به رسم یادبود اهدا گردید.

این جشنواره به همت انجمن حامیان محیط زیست ابوزیدآباد و با همکاری شهرداری،بخشداری،نمایندگی آموزش و پرورش بخش کویرات،اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان آران وبیدگل،پایگاه حفاظتی میراث فرهنگی ابوزیدآباد و مجموعه گردشگری ابروزگشت در کاروانسرای عباسی این شهر برگزار گردید.

در حاشیه این جشنواره،این انجمن و مجموعه گردشگری ابروزگشت،نشستی را با حضور شهردار ابوزیدآباد و رئیس اداره حفاظت محیط زیست در راستای همفکری در موضوعات محیط زیست و گردشگری برگزار نمودند.

اسامی برگزیدگان مسابقه نقاشی هوای پاک:

الف) مدرسه حضرت معصومه (س): (پایه ششم)

ملیکا فیضی

زینب سادات حسینی

فائزه فرهادی

ب) مدرسه شهدای ابوزیدآباد: (پایه هفتم)

مرضیه سادات قهاری

محدثه فدوی

الهه نخودی

ج)دبیرستان توسعه دانش:

فاطمه کچویی

فاطمه محمدپور

فاطمه اختری

گزارش تصویری:

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد

هوای پاک، ابوزیدآباد