عضویت در انجمن

با سلام خدمت دوستان گرامی

انجمن حامیان محیط زیست ابوزیداباد یک تشکل مردمی بوده که کمک مالی و حتی غیر مالی تعریف شده ای برای آن در ارگانهای دولتی و خصوصی وجود ندارد. البته اجازه ی دریافت یک سری هدیه ها و کمک های نقدی در این خصوص داده شده است.

ما یک سری اقدامات و فعالیت هایی را در دستور کار خود قرار داده ایم که بیشتر منابع آنها از وجوه دریافتی از اعضا تامین خواهد شد. اقدامات و فعالیت های موسسه عبارتند از:

الف) اقدامات فرهنگی و آموزشی(مراسمات زیست محیطی، آموزش در مدارس، ویژه برنامه ها، جشنواره های نقاشی، مسابقات، چاپ پوستر و بروشور، آموزش همگانی، مراسم پاکسازی، درختکاری، کوهپیمایی و ….)

ب)اقدامات عمرانی و اجرایی(ساخت ،ترمیم و لوله گذاری آبشخور، تهییه علوفه، پاکسازی چشمه ها و کاشت درخت در اطراف چشمه ها،پیگیری و اقداماتی در خصوص چالش های زیست محیطی شهرستان نظیر چاله زباله،کوره های فخاری ، همکاری با اداره ی حفاظت محیط زیست و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و…)

ج)فعالیت های علمی و تحقیقاتی(شناسایی گونه ها و زیستگاههای موجود در منطقه، شناسایی و مستند سازی آثار تاریخی منطقه و..)

مدارک لازم برای عضویت :

۱- فتوکپی شناسنامه و کارت ملی

۲- دو عدد عکس ۴*۳

۳-تکمیل فرم عضویت(ارسال مشخصات و شماره فیش در همین فروم).

ما برای تحقق اهدافمان در دو گروه عضو گیری می کنیم:

عضویت فعال: این دسته از اعضا بصورت فعال در زمینه ی برنامه ریزی ،فکری و مشورتی و یا در زمینه ی عملی و اجرایی مشارکت دارند.

این اعضا برای شرکت در درنامه های آموزشی،ورزشی و تفریحی در اولویت قرار دارند و یک سری پوستر، لوح فشرده ، کتاب و… را دریافت خواهند کرد. ما سعی میکنیم محصولاتی رو با تخفیف به آین اعضا فراهم کنیم. یک برنامه ای هم برای دانشجویان و علاقمندان به کار علمی در نظر داریم که با حمایت شما و مسئولان انشاءالله در آینده ی نزدیک اجرا خواهیم کرد. ما سعی سعی میکنیم هم بستر های لازم برای فعالیتشان را فراهم کنیم و هم امتیازات بیشتری را برایشان فراهم کنیم.

عضویت عادی: این دسته از اعضا، کودکان و دانش آموزان و همیاران محیط زیست مدارس هستند و در فراخوان های گروهی نیز امکان حضور دارند.

اگر سوال دیگه ای بود بفرمایید تا برای تکمیل این صفحه، در صورت نیاز در همین صفحه پاسخ دهیم و یا برایتان ایمیل کنیم.

با تشکر فراوان